action_do7100_0_125
ACTION DO7100-0-125 verlengstuk 1" met pen-gat (54 x 125 mm)
Productomschrijving:
81286171 *E8125MM VERLENGSTUK 1".....
  • Aandrijfvierkant mannelijk: 1"
  • Aandrijfvierkant vrouwelijk: 1"
  • Diameter: 54 mm
  • Lengte: 125 mm
  • Krachtdop - verlengstuk
  • Aanbevolen retaining ring RR10015S
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Maat aansluiting 1: 1"
  • Type aansluiting 1 (verlengstuk): Buitenvierkant
  • Type aansluiting 2 (verlengstuk): Binnenvierkant
  • Lengte: 125 mm
  • VDE gekeurd: Nee
  • Met veiligheidskleurcode 1000V: Nee
  • Vonkvrij: Nee
  • Maat aansluiting 2: 1"
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: ACTION
  • EAN: 8717981150441
  • Artikelnummer leverancier: ACTION DO7100-0-125
Maat aansluiting 1
1"
Type aansluiting 1 (verlengstuk)
Buitenvierkant
Type aansluiting 2 (verlengstuk)
Binnenvierkant
Lengte
125 mm
Vde gekeurd
Nee
Met veiligheidskleurcode 1000v
Nee
Vonkvrij
Maat aansluiting 2
1"
Aandrijfvierkant
1"